Lakiery hybrydowe GelMe - opinie

Katarzyna: Stosuję u siebie manicure hybrydowy już od wielu lat i w tym czasie udało mi się poznać, które produkty dobrze się sprawdzają. Niestety, w sporej części przypadków lakier po stosunkowo krótkim czasie zaczynał źle wyglądać, a tu nagle miłe zaskoczenie 🙂 przyjaciółka manicurzystka poleciła mi lakiery hybrydowe GelMe. Opinie internautek też były dobre, więc postanowiłam im zaufać, czemu jestem niesamowicie wdzięczna. Teraz średnio tydzień dłużej mogę się cieszyć pięknymi paznokciami, a jestem kobietą dość zapracowaną, dlatego to dla mnie wyjątkowo istotne. Przy tym wszystkim cena nie jest wygórowana 🙂

Mariola: Przez wiele lat nie zwracałam sporej uwagi na moje paznokcie, jednak wszystko się zmieniło, kiedy chłopak dał mi bon do profesjonalnej manicurzystki, która zrobiła mi manicure hybrydowy. Zdziwiłam się, że efekt może się utrzymywać tak długo! Postanowiłam zainwestować w lampę do utwardzania, ale sama nie potrafiłam zapewnić sobie tak długotrwałego efektu, aż w internecie natknęłam się na lakiery hybrydowe GelMe. Opinie na ich temat były bardzo pochlebne i postanowiłam przetestować je na własnych paznokciach, co było strzałem w dziesiątkę! Jestem w pełni zadowolona!

Kamila: Wydałam na manicure hybrydowy już bardzo dużo pieniędzy w moim życiu, a przy tym straciłam masę czasu. Z tego powodu kupiłam sobie lampę utwardzającą i lakiery hybrydowe oraz bazy GelMe, za namową mojej znajomej manicurzystki. To strzał w dziesiątkę, bo teraz wystarczy poświęcić kilka minut co kilka tygodni i tyle. Przy tym wszystkim moja lampa zwróciła się kilka razy. Wspomniana znajoma ma salon kosmetyczny i korzysta z tych samych lakierów i już wiem dlaczego jest doceniana za długotrwałe efekty. Serdecznie polecam, zwłaszcza, że jest w czym wybierać 😉

Dominika: Od kilku lat prowadzę salon kosmetyczny i dopiero od stosunkowo niedawna wprowadziłam do oferty manicure hybrydowy. Niestety, pierwsze usługi tego rodzaju nie dawały dość długich efektów, całe szczęście były to moje wyrozumiałe koleżanki 😉 Postanowiłam dobrze poszukać i po kilku tygodniach natknęłam się w internecie na opinie o GelMe. Firma otrzymywała dobre oceny, więc postanowiłam na próbę kupić bazę i lakier hybrydowy wykonałam manicure na sobie. Sama się zdziwiłam, pozytywnie oczywiście, że moje paznokcie prezentowały się tak dobrze przez tak długi czas!

Karolina: Lubię manicure hybrydowy za to, że pozwala na te kilka krótkich tygodni zapomnieć o konieczności zajmowania się swoimi paznokciami, jednak kiedy jak sama zaczęłam się tym zajmować, to okazało się, że moje usługi nie dają długich efektów, więc myślałam, że to być może wina lampy. Po wymianie nie było różnicy, więc udało mi się zdiagnozować, że chodzi o lakier. Postanowiłam wypróbować lakiery hybrydowe GelMe i była to bardzo dobra decyzja. Sama najbardziej lubię model Maroon. Zawsze mogę liczyć na długotrwałe efekty i komfort malowania 🙂 Przy tym wszystkim cena nie jest wysoka, polecam!