Lakiery hybrydowe GelMe - cena

Ceny lakierów hybrydowych Gelme

Lakiery hybrydowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Kobiety cenią sobie trwałość wykonanego manicure, a także jego nieskazitelny wygląd i szybkość wykonania. Wiele osób zaopatrzyło się także w zestawy potrzebne do samodzielnego robienia hybryd w zaciszu domu. Bardzo ciekawą ofertę prezentuje marka Gelme. Oferuje ona lakiery hybrydowe najlepszej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe to produkty, które pozwalają na wykonanie trwałego i efektywnego zdobienia dzięki wykorzystaniu lapy LED lub UV. Aby wykonać manicure niezbędne jest zgromadzenie kilku produktów takich jak: lakier bazowy, top zabezpieczający, lakier w wybranym kolorze, a także cleaner, dzięki któremu można odtłuścić płytkę paznokcia. Firma Gelme oferuje szeroką gamę profesjonalnych lakierów, z pomocą których nawet amatorzy będą mogli wykonać niepowtarzalny manicure.

Lakiery dostępne w ofercie Gelme

Lakiery hybrydowe Gelme dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma oferuje zarówno lakiery bazowe jak i topy, i lakiery kolorowe. Wśród lakierów bazowych na szczególne wyróżnienie zasługuje baza hybrydowa Base Coat, która gwarantuje doskonałą przyczepność lakieru i zapobiega złuszczaniu się. Dla bardziej wymagających paznokci z pewnością lepiej sprawdzi się Srong Base. Produkt ten zawiera włókna nylonowe, dzięki czemu można za jego pomocą także przedłużać paznokcie. Warto zaznaczyć, że baza ta jest także wzbogacona w witaminy. Kolejnym ciekawym produktem jest baza witaminowa proteinowa. Rewelacyjnie wzmacnia ona paznokcie, uzupełnia ubytki i zniszczenia, a także dzięki zawartości witamin zwiększa mikrokrążenie, nawilża i poprawia elastyczność. Jest to produkt niezwykle skuteczny i godny polecenia. Bazy oferowane przez firmę Gelme dostępne są w cenach od 25 do 50 zł. Warto zaznaczyć, że różnią się one także pojemnością. Kolejną grupą produktów są topu zabezpieczające. W ofercie sklepu dostępne są lakiery Top Coat zarówno błyszczące jak i matowe. Gwarantują one trwałe zabezpieczenie lakieru i długi czas utrzymania się idealnego efektu. Dostępne są w cenie 25 zł.
W ofercie sklepu dostępna jest także bogata oferta lakierów hybrydowych kolorowych. Cena każdej 8 mililitrowej buteleczki to 25 złotych. Lakiery Gelme są to produkty naprawdę wysokiej klasy i jakości. Pigmenty są bardzo dobrze nabrane i nasycone, dzięki temu manicure będzie niepowtarzalny i spektakularny. Dużym atutem jest także wygodny pędzelek, umożliwiający szybkie i dokładne nakładanie produktu. Podczas aplikacji nie powstają smugi, ani nieestetyczne pozostałości. Lakier jest naprawdę trwały, szczególnie kiedy wykorzystuje się go w zestawieniu z bazą i topem tej samej firmy. Każdy kolor wystarczy utwierdzać około 30 sekund w lampach LED oraz 2 minuty w lampach UV o odpowiedniej mocy. Lakiery są kryjące, więc nie ma potrzeby nakładania zbyt dużej ilości warstw. Warto już dziś zapoznać się z ofertą filmy Gelme i wybrać najlepszy zestaw lakierów hybrydowych.